Aditivní výroba

Poskytujeme řešení 3D tisku na míru a dodáváme pečlivě navržené strojní díly nebo přípravky pro strojovou či ruční výrobu.

3D tisk na zakázku​

Rychle a levně vám vyrobíme kvalitní prototypy či sériové díly dle vašeho přání. Nabízíme širokou škálu materiálů a tiskových technologií.

3D modelování

Nabízíme precizní 3D modelování, po kterém následují zkušební tisky, abychom vše dotáhli k dokonalosti.

Reverzní inženýrství

Zanalyzujeme vaše díly, jejich strukturu a design, a tím umožníme optimalizaci, vylepšení nebo přizpůsobení dle vašich představ.

Konstrukce jednoúčelových přípravků

Můžeme vám navrhnout a zkonstruovat zařízení, které má specifickou a jedinečnou funkci nebo účel pro vámi zadanou úlohu.

Tlakové formování plastů

Rychle a dostupně vyrobíme kvalitní krytky, krabičky a další výrobky, které se dají vyrobit na základě předlohy.

O nás

Baví nás nejen 3D tisk, ale také inovace a vývoj. Žádného projektu se tak nezalekneme – naopak, jsme rádi, když se můžeme podívat do nových oblastí a můžeme být součástí zajímavých projektů, které hýbou světem. Rádi tak nabízíme své služby nejen velkým firmám, startupům, živnostníkům, ale všem ostatním, kteří mají o 3D tisk zájem.

U nás upřednostňujeme kvalitu před kvantitou a také individuální přístup ke každému klientovi a jeho projektu. Pokud totiž není přístup individuální, nemůže být ani konečný výsledek dokonalý.

Čím se vyznačujeme

Kalkulace ceny zdarma

Profesionální přístup

Kvalitní materiál

I ty nejmenší detaily

Osobní přístup

Rychlá komunikace

Co o nás říkají naši klienti?

David Procházka

Head of Research and Development

Za mě je společnost LukMatic s.r.o. spolehlivá a kluci se mohou přetrhnout, aby dodali kvalitní výrobek. Jejich výrobky u nás na vývoji podstoupily mnoho nepříjemných testů, včetně těch klimatických, s nakonec pozitivním výsledkem. Zároveň jsme měli i možnost otestovat mnoho materiálů, které uvádějí na stránkách. Jejich výrobky (detaily, kvalita), proklientský přístup a precizní 3D modelování dosahují kvality, kterou mají uvedenou. Udělali pro nás přesně to, co jsme potřebovali.

David Stejskal

Obchodní ředitel

Společnost LukMatic s.r.o. pro nás dělala například krytky a různé součástky do oken a strojů. S jejich prací jsem byl velmi spokojen, vždy vše dodali rychle a přesně to, co jsme požadovali. Materiály a kvalita jsou na vysoké úrovni a v tomto ohledu si nemohu na nic stěžovat.

Naše práce

Zaměřujeme se primárně na odvětví průmyslu. Snažíme se o ušetření času, či nákladů, pomocí výroby náhradních dílů do strojů (včetně náhrady kovových dílů), výrobou jednoúčelových přípravků a dalších, v 3D tisku je výroba v podstatě neomezená, můžeme zde dosáhnout výrobků, či dílů, které není možné vyrobit jinou cestou – primárně hlavně kvůli složitým tvarům. Soustředíme se také na dodávání bezpečnostních prvků, jako jsou třeba samozhášivé, či antistatické kryty, či cokoli, co nás při návštěvě klienta napadne a jde pomocí materiálu s těmito vlastnostmi vyrobit. Jsme také schopni dodat konečné výrobky, které klient použije například na e-shop.

Naše technologie

FDM

Strunová tiskárna

DLP

Resinová tiskárna

SLS

Prášková tiskárna

TFP

Tlakové formování plastu

Rádi byste s námi spolupracovali?

Pokud jsme vás zaujali a rádi byste se pobavili o možnostech spolupráce, zavolejte nám nebo vyplňte formulář a my se vám obratem ozveme zpět.

@ 2024 LukMatic | Designed by Etheria Design