O nás

Domů > O nás

Začalo to jako koníček

Vášeň ohledně 3D tisku se v nás probudila už v roce 2016, kdy jsme si pořídili naši první tiskárnu. Začali jsme experimentovat, tisknout různé výrobní díly, modely a postavičky pro naše známé a prohlubovat naše znalosti v celkovém 3D tisku a modelování. V tomto období jsme ještě netušili, že se za několik let pustíme v oblasti 3D tisku do podnikání a bude nás to neskutečně bavit. Na začátku roku 2023 jsme tak spojili naše síly, nakoupili nové FDM a SLA tiskárny a začali své služby nabízet světu. Nejdříve jsme spolupracovali s jednotlivci, později jsme však rozšířili spolupráci o větší firmy.

3D tisk a projekty všeho druhu​

Baví nás nejen 3D tisk, ale také inovace a vývoj. Žádného projektu se tak nezalekneme – naopak, jsme rádi, když se můžeme podívat do nových oblastí a můžeme být součástí zajímavých projektů, které hýbou světem. Rádi tak nabízíme své služby nejen velkým firmám, startupům, živnostníkům, ale všem ostatním, kteří mají o 3D tisk zájem.

U nás upřednostňujeme kvalitu před kvantitou a také individuální přístup ke každému klientovi a jeho projektu. Pokud totiž není přístup individuální, nemůže být ani konečný výsledek dokonalý.

Reference

David Procházka

Head of Research and Development

Za mě je společnost LukMatic s.r.o. spolehlivá a kluci se mohou přetrhnout, aby dodali kvalitní výrobek. Jejich výrobky u nás na vývoji podstoupily mnoho nepříjemných testů, včetně těch klimatických, s nakonec pozitivním výsledkem. Zároveň jsme měli i možnost otestovat mnoho materiálů, které uvádějí na stránkách. Jejich výrobky (detaily, kvalita), proklientský přístup a precizní 3D modelování dosahují kvality, kterou mají uvedenou. Udělali pro nás přesně to, co jsme potřebovali.

David Stejskal

Obchodní ředitel

Společnost LukMatic s.r.o. pro nás dělala například krytky a různé součástky do oken a strojů. S jejich prací jsem byl velmi spokojen, vždy vše dodali rychle a přesně to, co jsme požadovali. Materiály a kvalita jsou na vysoké úrovni a v tomto ohledu si nemohu na nic stěžovat.

Náš tým

Černobílá fotka muže s nápise na barevném pozadí

LUKÁŠ JEŘÁBEK

Co-Founder & Co-Owner

S Lukášem se setkáte zejména při prvním kontaktu a také na většině schůzek. Stará se o obchodní záležitosti a spokojenost klientů. Je jednička v jednání s lidmi, v datech a analytice.

Černobílá fotka muže s nápise na barevném pozadí

MATYÁŠ DOSTÁL

Co-Founder & Co-Owner

Matyáš je špičkou v oblasti konstrukce, technologie a tisku. Potkat se s ním můžete na schůzkách, které se budou ubírat technologickým směrem. Modelování je pro něj spíše zábava než práce.

Rádi byste s námi spolupracovali?

Pokud jsme vás zaujali a rádi byste se pobavili o možnostech spolupráce, zavolejte nám nebo vyplňte formulář a my se vám obratem ozveme zpět.

@ 2024 LukMatic | Designed by Etheria Design